Pronájem prostor

Rádi s Vámi budeme sdílet útulnou kavárnu, stylový salónek, anebo sál s památkově chráněnými kamny a zachovalou stropní freskou. A jako bonus je terasa s výhledem na kostel sv. Václava a zahrady, kde bzučí úly a pobíhají slepice. Pokud hledáte něco jedinečného, jste u nás správně. Pomůžeme Vám zorganizovat akci, zajistit catering, rozjet propagaci. Nabízíme variabilní uspořádání prostoru, zajištění prezentační techniky, ozvučení, kancelářské potřeby. Zázemí kavárny v přízemí fary je samozřejmostí.

  • WORKSHOPY, TVŮRČÍ DÍLNY, DĚTSKÉ KROUŽKY

Pokud hledáte prostor pro workshopy či dílny ať už kreativního či jiného zaměření, neostýchejte se nás oslovit.

  • SOUKROMÉ OSLAVY VŠEHO DRUHU

Od oslavy vašich dětí, přes posezení s přáteli až po komornější svatební rej? To vše můžete podniknout v našich prostorách. S uspořádáním vám rádi pomůžeme.

  • KONCERTY, PŘEDNÁŠKY, AUTORSKÁ ČTENÍ, VÝSTAVY, PROJEKCE A PROMÍTÁNÍ

V našem programu se nebojíme tvrdit každý přijde na své. Nicméně pokud máte kapelu, chcete se podělit o vaši literární, či výtvarnou tvorbu,  prezentovat zkušenosti z dalekých cest, či cokoliv jiného, prostor pro Vás vždy najdeme.

  • FIREMNÍ VEČÍRKY A AKCE, COWORKING

Chcete pro své kolegy uspořádat večírek, zpříjemnit pracovní dobu, či zařídit školení v netradičním a neformálním prostoru? Neváhejte se na nás obrátit, skoro nic není problém.

Prostory lze využít velmi flexibilně a individuálně. Přijďte nás navštívit a pobavit se s námi o všech možnostech spolupráce. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@kafara.cz. Těšíme se!

Otevírací doba:

PO zavřeno
ÚT zavřeno
ST 14:00 – 20:00
ČT 14:00 – 20:00
14:00 – 20:00
SO 13:00 – 21:00
NE 10:00 – 18:00